Tvorba webu

Web, eshop, či intranetovou aplikaci Vám vytvoříme zcela na míru. A to jak po funkční, tak i po grafické stránce. Vytvořený web tak bude dělat přesně to, co potřebujete. Zároveň chceme, aby se líbil Vám i vašim klientům.

Pro vytvoření webu nepoužíváme žádné generátory webů či cizí grafické šablony. Tj. žádné „hotové a rychlé“ řešení. Váš web zpracujeme precizně a za naši práci budeme ručit. Ať už jde o samotné vytvoření webu, či o jeho další rozvoj, správu či údržbu.

Proces tvorby webu

Úvodní setkání s klientem

V první fázi zjistíme vaše představy o budoucím webu a upřesníme si vaše požadavky na něj. A to jak ty funkční, tak i ty vzhledové.

Zjistíme také potřeby vašich cílových zákazníků a na jejich základě navrhneme základní strukturu webu a vzhled klíčových stránek webu.

U složitějších projektů (např. intranetové aplikace) nejprve provedeme detailní analýzu, na základě které bude projekt následně realizován.

Grafický návrh webu

Vypracujeme grafický návrh na originální a moderní homepage webu, respektující vaše požadavky i dnešní obvyklé webové standardy.

Návrh homepage zároveň bude definovat principy a grafický styl celého webu.

Podle vašich připomínek následně grafický návrh doladíme.

Zalomení webu a připojení k redakčnímu systému

Schválený grafický návrh zpracujeme do funkční webové stránky, již připojené k redakčnímu systému. Ten Vám umožní snadnou správu obsahu webu (textů či obrázků na jednotlivých stránkách). Ke správě obsahu webů používáme redakční systém WordPress, k němuž doprogramujeme funkce dle vašich potřeb.

Průběh prací můžete online kontrolovat na pracovní adrese webu (chráněné heslem, aby pracovní web neviděl nikdo nepovolaný).

Programování webu

V dalších krocích postupně vytváříme další části webu.

Programujeme kód ostatních stránek a konfigurujeme veškeré interaktivní prvky, které jsou pro web potřeba (např. kontaktní formuláře).

Průběh prací s Vámi průběžně konzultujeme.

Plnění webu

Během dokončování webu se zároveň začíná zadávat samotný obsah webu – z vámi dodaných podkladů v redakčním systému vytvoříme texty jednotlivých stránek a propojíme je s grafickými prvky (s fotkami a obrázky). Definují se odkazy, nahrávají se soubory ke stažení.

Web si samozřejmě můžete plnit i sami.

SEO optimalizace

Již při tvorbě stránek upravujeme kód webu s ohledem na optimální strukturu stránek pro vyhledávače (tzv. SEO), pomocí níž lze zlepšit výsledky hledání vašeho webu ve vyhledávačích.

Součástí tohoto kroku je však také optimalizace obsahu – během plnění webu Vám pomůžeme s úpravou vašich textů právě s ohledem na SEO optimalizaci.

Responzivní design webu

Plně funkčnímu webu již jen doladíme jeho vzhled a aplikujeme responzivní design.

Ten zajistí optimální zobrazení webu na jakémkoliv zařízení (počítači, tabletu i telefonu) a při libovolném rozlišení.

Testování webu

Po dokončení všech úprav provedeme pečlivé závěrečné testování celého webu pro ověření rychlého načítání webu, jeho optimálního zobrazení a také kontrolu celkové funkčnosti.

Kompletní web Vám předložíme ke kontrole.

Spuštění webu

Po Vašem odsouhlasení dokončeného webu je web nasazen do ostrého provozu.

Podpora

V případě zájmu zaškolíme Vaše zaměstnance v obsluze redakčního systému a správu obsahu webu jim předáme.

Budete-li chtít sledovat chování návštěvníků vašeho webu, nasadíme na web potřebné statistické a analytické nástroje (používáme Google Analytics).

Pomůžeme Vám i s dalšími souvisejícími pracemi – založíme Vám např. YouTube profil, z něhož je pak možné vaše videa zobrazovat i přímo na vašem webu.

Provoz webu

Zajištujeme spolehlivý provoz vašeho webu na vlastních serverech a jeho stálou dostupnost na dané doméně. Web vč. databáze zálohujeme každý den.

V případě vašich nových požadavků ohledně funkčnosti, vzhledu, či obsahu webu jsme vždy připraveni Vám pomoci a nabídnout optimální řešení za rozumnou cenu.

Používané technologie

PHP, MySQL, HTML 5, CSS 3, JavaScript, JQuery a další

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout