Reference

Hodnocení našich klientů

Když jsme se rozhodovali o vytvoření nového webu, vycházeli jsme z dlouholetých výborných zkušeností s firmou Archa, se kterou spolupracujeme již od roku 2012.

Ve výběrovém řízení Archa zvítězila s nabídkou o třetinu levnější než druhý uchazeč. Při práci na webu pracovníci Archy projevili vstřícný, iniciativní, tvůrčí a vysoce profesionální přístup.

Výsledkem je náš nový skvělý web, který vysoce předčil naše původní požadavky, přičemž si zachoval svou dlouholetou historii. Děkujeme za výborně odvedenou práci.

Evžen Markalous
informatika a výpočetní technika

Gymnázium Botičská

Celkem dlouhou dobu jsme hledali zhotovitele pro naše firemní webové stránky, na které jsme měli určité specifické požadavky. Ale již po první schůzce s p. Pilátem bylo jasné, koho zvolíme.

Jeho vysoká odbornost a preciznost, vstřícnost, pracovní nasazení, zájem o problematiku s ohledem na naše zadání, nevídaná ochota při řešení všech problémů a spousta jeho vylepšení, to jsou hlavní přednosti, se kterými jsme se u jiných firem nesetkali.

Opravdu konstruktivní spolupráce, výsledek překonal naše očekávání.

Hodnocení: 130% - jednoznačně doporučujeme! Děkujeme ARCHO

Mgr. Daniela Poljaková
majitelka

Kolos Alchemist

Super, zaplaceno :-)

Naprostá spokojenost

Miroslav Pečený
majitel

Gastro-Life

Potřebovali jsme náš starý a zaostalý eshop nahradit novým, zajímavějším. Archa nám vyšla maximálně vstříc a moderní eshop doplnila i o online platby. Jsme spokojení, díky za spolupráci.

Radomír Svoboda
provozovatel

Pro houbaře

Příprava našeho nového firemního webu společností Archa proběhla velmi rychle.

Oceňujeme zejména pružnou implementaci drobných úprav navržených externím grafikem a přípravu speciálních stránek, které bychom standardním redakčním systémem nemohli vytvořit.

Ohlasy našich zákazníků jsou velmi pozitivní a kvalitu webu ocenila i konkurence.

Ing. Pavel Tesař, Ph.D.
jednatel společnosti

Tevak

Se společností Archa již spolupracujeme mnoho let a velmi si ceníme jejich spolehlivosti a snahy přijít za všech okolností s nejlepším a funkčním řešením. Kdykoli bylo třeba dělat úpravy nebo vymyslet něco nového, byli ochotní a během osobní schůzky pochopili naše záměry, které následně realizovali.

Za nás zodpovědný partner pro webová řešení.

Mgr. Jan Kmeť
člen představenstva

Vršovická zdravotní

Na spolupráci se společností Archa si ceníme především toho, že nám vyšli vstříc s netradičním řešením interaktivního návrhu webu, které je velmi ojedinělé. Vážíme si také poradenství, jak webovými stránkami zaujmout klienty.

Společně se nám podařilo vytvořit profesionální webové stránky.

Josef Šimůnek
majitel CK Himalaya

CK Himalaya

Děkujeme za trpělivost a vytvoření uživatelsky příjemných a logicky fungujících webových stránek, které slouží především pedagogům a střediskům ekologické výchovy v ČR, vč. vytvoření databázového systému, který slouží především krajským koordinátorům našich dvou programů.

S výsledkem jsme spokojeni. Děkujeme za spolupráci.

Blanka Toušková
ředitelka

e-bedrník

Na spolupráci s Archou bych ráda vyzdvihla především vysokou spolehlivost a výbornou komunikaci s klientem, což vede ke skvělým výsledkům v souladu s očekáváním a představami.

Profesionální přístup.

Dagmar Dvořáková
managing director

Aquilia Health

Velmi si pochvaluji spolupráci s firmou Archa při tvorbě nových webových stránek.

Jsem velmi spokojený s pěkným grafickým zpracováním, s pohotovými a praktickými radami při tvorbě návrhu webu i s flexibilitou při schvalování designu webových stránek.

Miroslav Dlouhý
president

H-D Club Moravia

Spokojenost na mé straně absolutní.

Oceňuji profesionální přístup, férové jednání, vstřícnost, ochotu.

Děkuji za skvěle odvedenou práci.

JUDr. Jaroslava Voclová
notářka

Notářka Voclová

Musím složit velkou pochvalu firmě Archa, v mém případě konkrétně v zastoupení p. Piláta. Bylo to krásné souznění mého uměleckého pohledu a jeho technické znalosti.

Měl spoustu nápadů - já taky - a když jsme vše doladili dohromady, vznikly ty nejkrásnější stránky, jaké si jen v oblasti umění člověk umí představit. Opravdu velká poklona a díky.

Markéta Grimaux
majitelka

Ateliér Beaux Arts

Na společnost Archa jsme se obrátili v roce 2016 s žádostí o vytvoření webových stránek pro odbornou knihovnu kliniky. Výsledný produkt v podobě uživatelsky přívětivé, logické a bezvadně fungující aplikace nás velmi potěšil.

Všechna rozšíření a doplnění, která jsme od té doby potřebovali, ať již pro účely správy, rozšíření služeb nebo komfortu uživatelů, dodala společnost rychle a přesně.

Oceňujeme profesionalitu, invenci a koncepčnost, s jakou Archa průběžně rozvíjí naši aplikaci, bez které by se vědecko-pedagogické pracoviště neobešlo.

S díky

PhDr. Michaela Malinová
správce Knihovny adiktologie, Klinika adiktologie 1. lékařské fakulty UK a VFN v Praze

Knihovna Kliniky adiktologie

Chtěl bych vám poděkovat za spolupráci při tvorbě našich webových stránek. Spolupráce s vaší firmou byla pro nás velmi přínosná a webové stránky nám přinášejí nové zákaznické kontakty.

Věříme, že budeme spolupracovat i nadále na jejich zdokonalování a tak jak máme naplánováno i na modifikaci pro další jazykové varianty.

Ing. Martin Kaška Ph.D.
vedoucí laboratoře

Gradus

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout