Reference

Hodnocení našich klientů

Se společností Archa již spolupracujeme mnoho let a velmi si ceníme jejich spolehlivosti a snahy přijít za všech okolností s nejlepším a funkčním řešením. Kdykoli bylo třeba dělat úpravy nebo vymyslet něco nového, byli ochotní a během osobní schůzky pochopili naše záměry, které následně realizovali.

Za nás zodpovědný partner pro webová řešení.

Mgr. Jan Kmeť
člen představenstva

Vršovická zdravotní

Na spolupráci se společností Archa si ceníme především toho, že nám vyšli vstříc s netradičním řešením interaktivního návrhu webu, které je velmi ojedinělé. Vážíme si také poradenství, jak webovými stránkami zaujmout klienty.

Společně se nám podařilo vytvořit profesionální webové stránky.

Josef Šimůnek
majitel CK Himalaya

CK Himalaya

Děkujeme za trpělivost a vytvoření uživatelsky příjemných a logicky fungujících webových stránek, které slouží především pedagogům a střediskům ekologické výchovy v ČR, vč. vytvoření databázového systému, který slouží především krajským koordinátorům našich dvou programů.

S výsledkem jsme spokojeni. Děkujeme za spolupráci.

Blanka Toušková
ředitelka

e-bedrník

Na spolupráci s Archou bych ráda vyzdvihla především vysokou spolehlivost a výbornou komunikaci s klientem, což vede ke skvělým výsledkům v souladu s očekáváním a představami.

Profesionální přístup.

Dagmar Dvořáková
managing director

Aquilia Health

Velmi si pochvaluji spolupráci s firmou Archa při tvorbě nových webových stránek.

Jsem velmi spokojený s pěkným grafickým zpracováním, s pohotovými a praktickými radami při tvorbě návrhu webu i s flexibilitou při schvalování designu webových stránek.

Miroslav Dlouhý
president

H-D Club Moravia

Spokojenost na mé straně absolutní.

Oceňuji profesionální přístup, férové jednání, vstřícnost, ochotu.

Děkuji za skvěle odvedenou práci.

JUDr. Jaroslava Voclová
notářka

Notářka Voclová

Musím sklonit velkou pochvalu firmě Archa, v mém případě konkrétně v zastoupení p. Piláta. Bylo to krásné souznění mého uměleckého pohledu a jeho technické znalosti.

Měl spoustu nápadů - já taky - a když jsme vše doladili dohromady, vznikly ty nejkrásnější stránky, jaké si jen v oblasti umění člověk umí představit. Opravdu velká poklona a díky.

Markéta Grimaux
majitelka

Ateliér Beaux Arts

Chtěl bych vám poděkovat za spolupráci při tvorbě našich webových stránek. Spolupráce s vaší firmou byla pro nás velmi přínosná a webové stránky nám přinášejí nové zákaznické kontakty.

Věříme, že budeme spolupracovat i nadále na jejich zdokonalování a tak jak máme naplánováno i na modifikaci pro další jazykové varianty.

Ing. Martin Kaška Ph.D.
vedoucí laboratoře

Gradus