Služby

Přehled poskytovaných služeb

Grafické práce

Pro Vaši společnost navrhneme moderní, působivé a dobře zapamatovatelné logo, symbolizující vaši činnost. Vzhled loga Vám pomůžeme zakomponovat i do designu vašeho webu.

Logo je možné doplnit o manuál kompletní firemní corporate identity, definující grafické provedení marketingových materiálů vaší společnosti. Navrhneme i vizitky pro vaše zaměstnance.

Zpracujeme grafický návrh i jiných tiskových materiálů dle vašich potřeb. Zajistíme kvalitní tiskové provedení grafiky pro dosažení co nejlepšího výsledku v jedné z námi ověřených tiskáren.

Jsme schopni nabídnout i služby z oblasti úprav počítačových písem (fontů).

Webové stránky, eshopy a intranetové aplikace

Podle Vašich představ navrhneme moderní a funkční webdesign pro vaše webové stránky, ať již ve formě internetové prezentace, e-shopu či jiné webové aplikace.

Do webu doprogramujeme požadované funkce a implementujeme SEO optimalizace pro vyhledávače. Správu webu si můžete zajišťovat i sami prostřednictvím redakčního systému.

E-shop vytvoříme na míru vašim požadavkům, s využitím moderních marketingových nástrojů a s možností online platby, a to i vč. možné integrace univerzálních platebních systémů.

Domény

Zajišťujeme veškeré služby spojené s internetovými doménami: registrace nových domén, kompletní správu domén, převody domén od jiných registrátorů, pomoc při zprostředkování koupě existující domény od stávajícího vlastníka.

Registrujeme veškeré domény jak národní (.cz), tak i evropské (.eu) či nadnárodní (.com, .net, .org, .biz, .info…).

Webhosting a emaily

Zajišťujeme veškeré služby spojené s provozem webových stránek (prezentací, internetových aplikací či e-shopů). Součástí webhostingu je kromě samotného provozu stránek (PHP) také provoz databáze (MySQL/MariaDB), emailů, vč. možnosti využití FTP serveru.

Hosting provozujeme na vlastních serverech (OS Linux), které jsou umístěny v datacentrech se zálohovanou konektivitou a s operátorskou službou 24x7x52. Data webů jsou zálohována denně mimo prostory hostingu.

U e-mailových služeb podporujeme protokoly SMTP, POP3 a IMAP se zabezpečením SSL. Dále je k dispozici pro přístup do poštovního účtu webové rozhraní (pro práci s e-mailem tudíž nemusíte mít nainstalovaného žádného poštovního klienta).

V případě potřeby zajistíme i provoz dedikovaného nebo virtuálního serveru.

Počítačové sítě, jejich správa a správa PC stanic

Navrhujeme, realizujeme a spravujeme PC sítě dle potřeb našich klientů.

Kompletně realizujeme optimální řešení nové struktury počítačové sítě, a to jak s ohledem na použité síťové prvky, tak i na rozmístění ostatního hardware a způsob využití celé sítě. Zajistíme též úpravu vaší stávající – již nevyhovující – PC sítě.

Zajišťujeme externí správu počítačových sítí. Tato správa představuje komplex služeb, zahrnujících administraci celého informačního systému tak, aby byla zajištěna jeho stabilita, bezpečnost provozu a podpora efektivního využití výpočetní techniky.

Řešíme běžné problémy spojené nejen s provozem počítačové sítě – instalace, konfigurace, aktualizace sw, odvirování. Odstraňujeme problémy s tiskem, elektronickou poštu, nastavením přístupů sdílených dat. Komunikujeme s poskytovateli internetového připojení v případě výpadku konektivity.

V případě potřeby zavezeme zařízení do autorizovaného servisu a následně vyřešíme opětovnou instalaci opraveného zařízení.

Dále zajišťujeme pravidelné dodávky potřebného spotřebního materiálu (tonery a náplně, média, atd.)

Servery a jejich správa

Sestavíme, nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám server pro konkrétní požadovaný účel (provoz webu, zpracovávání elektronické pošty, správa uživatelských účtů, přidělování IP adres, routování, sdílení firemních prostředků,…).

Na servery instalujeme OS Linux, který je schopen zajistit lepší stabilitu serveru, funkční spolehlivost a možnost konkrétní požadované konfigurovatelnosti.

Dále zajišťujeme správu serverů (v rámci správy sítí i samostatně). Vedle pravidelných kontrol funkčnosti serverů a provádění záloh zajišťujeme bezpečnostní upgrade a změny v konfiguracích.

Prodej a servis hardware

Dodáváme kompletní PC sestavy, jednotlivé komponenty počítačových stanic, notebooky i kancelářskou techniku (tiskárny, kopírky, telefony, digitální fotoaparáty, atd.)

K námi dodanému hardware zajišťujeme záruční i pozáruční servis, vč. dodávek náhradních dílů.

Prodej software

Dodáváme široký sortiment software, zahrnující jak základní programové vybavení pro PC (operační systémy, bezpečnostní sw, kancelářské aplikace, grafické programy, atd.), tak i specializované sw produkty předních světových i domácích výrobců.

U všech zmíněných produktů jsme Vám schopni nabídnout volbu vhodné licenční politiky, aby Vás nákup potřebného software stál – při zachování požadované funkčnosti – co nejméně.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout