komplexní IT služby

hardware

Zákazníkům usnadníme výběr potřebného hardware dle jejich konkrétních požadavků a navrhneme jim nejpřijatelnější řešení za rozumnou cenu.

Samozřejmostí k dodanému hardware je poskytnutí odpovídající záruky, jakož i zajištění servisu vč. dodávky náhradních dílu či dodávek potřebného spotřebního materiálu.

e-mail: info@archa.cz

tel.: 272 772 722

provozovna:
Hlavní 53
Praha 4 - Spořilov
141 00

prodej hardware

Zákazníkům nabízíme hardware ve formě jednotlivých komponent počítačových stanic jako jsou základní desky, procesory, paměti, pevné i externí disky, grafické karty, aktivní i pasivní prvky pro počítačové sítě, atd.

PC a notebooky dodáváme od renomovaných výrobců, nebo Vám na přání postavíme PC "na míru" - dle konkrétních požadavků na provoz nebo požadované ceny.

servery

Sestavíme, nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám servery ke konkrétnímu požadovému účelu. Jedná se o služby sdílení dat, firewall, webový server a databáze.

Na servery instalujeme převážně operační systém Linux pro jeho lepší stabilitu, spolehlivost a možnost konkrétní požadované konfigurovatelnosti. K funkčním serverům rovněž nabízíme jejich externí správu.

příslušenství

Naše kompletní služby v oblasti poskytování veškerého hardware doplňujeme i dodávkami běžné kancelářské techniky (kopírky, telefony, projektory, digitální fotoaparáty, atd.)

Samozřejmostí jsou i pravidelné dodávky spotřebního materiálu (tonery a náplně, média, atd.).