komplexní IT služby

software

Efektivitu vašeho hardware znásobí správně funkčně zvolený a zároveň licenčně - a tudíž i ekonomicky - výhodný software.

K realizaci vašich projektů Vám dodáme software dle vašich potřeb i finančních možností. A pokud vhodný software není k dispozici na trhu, doporučíme Vám jiný či Vám vhodný software vytvoříme.

e-mail: info@archa.cz

tel.: 272 772 722

provozovna:
Hlavní 53
Praha 4 - Spořilov
141 00

prodej software

Nabízený sortiment software zahrnuje základní programové vybavení pro PC, jakož i málo či obtížně dostupné sw produkty předních světových i domácích výrobců.

U všech zmíněných produktů jsme Vám schopni nabídnout volbu vhodné licenční politiky, aby Vás nákup potřebného software stál - při zachování požadované funkčnosti - co nejméně.

vývoj aplikací

Na základě detailní analýzy potřeb klienta v oblasti zpracování informací nabízíme vytvoření uživatelské databázové aplikace, která bude zákazníkovi "ušita přímo na míru".

Celé řešení je vytvářené jako otevřený modulární systém, jenž vedle odstranění stávajících problémů umožňuje také další rozšiřování zvoleného řešení do budoucna.

dataSpace

DataSpace je nástroj, který Vám usnadní práci s údaji, které jsou uloženy ve stromových, cyklických či jiných nelineárních strukturách, a s nimiž se v tabulkových kalkulátorech typu Excel (či v databázích) pracuje velmi obtížně či jejich zpracování není vůbec možné.

Proto jsme vyvinuli tento nový, zcela unikátní typ software, který na trhu dosud chyběl.

fonty

Především pro grafická studia a reklamní agentury, ale i pro klienty, řešící problém s písmy v rámci svého corporate designu, poskytujeme výjimečné služby z oblasti počítačových písem.

Tato písma (tzv. fonty) jsou distribuována jako běžný software, tj. i u nich existují licenční podmínky, které definují možnosti jejich použití.