komplexní IT služby

prodej software

Nabízený sortiment software zahrnuje základní programové vybavení pro PC, jakož i málo či obtížně dostupné sw produkty předních světových i domácích výrobců.

U všech zmíněných produktů jsme Vám schopni nabídnout volbu vhodné licenční politiky, aby Vás nákup potřebného software stál - při zachování požadované funkčnosti - co nejméně.

e-mail: info@archa.cz

tel.: 272 772 722

provozovna:
Hlavní 53
Praha 4 - Spořilov
141 00

Sortiment sw

Vedle obvyklého - v běžné distribuční síti dostupného - programového vybavení (operační systémy, kancelářské aplikace, antiviry, grafické aplikace a nejrůznější utility), Vám můžeme nabídnout rovněž software z produkce firem, které nemají v ČR či ani v Evropě běžnou distribuční síť. V tom případě zpravidla stačí znát alespoň přesný název produktu a veškeré starosti s jeho dodáním již zařídíme.

Kromě toho dodáváme našim klientům i méně obvyklé typy software, jako např. webové šablony pro tvorbu webových prezentací, či soubory počítačových písem (fonty).

Přehled výrobců

Pro ilustraci šíře naší nabídky uvádíme následující přehled (produkty těchto firem patří v současné době k nejžádanějším):

Abbyy Software, ACD Systems, Acronis, Adaware, Adobe Systems, Allume, Alien Skin, ALWIL Software, ARJ, Ashampoo, Autodesk, Avast, AVG
Cígler Software, Corel, Cyberlink
Diskeeper, Dr. Lang Group
Enfocus, Eset, Extensis
F-Secure, FileMaker, FinePrint Software
Ghisler
HotDoor
Kerio Technologies
LANGMaster, LangSoft, Lavasoft, LEDA, Lingea
Maxon, Mathsoft, Microsoft
Nero
O&O, Oracle
Pervasive Software, PGP, Pinnacle Systems, PJsoft
Quark, Quite
Rar, Recognita, Route 66
Stormware, Sybase, Symantec
VMware
Windows Commander, WinZip
Xcite
Zoner

Legalizace sw

Nabízíme rovněž možnost spolupráce při spouštění a průběhu legalizačního procesu ve vaší společnosti.

Prvním krokem procesu legalizace je zjišťování stavu pokrytí Vaší firmy v oblasti software (porovnáním počtu užívaných softwarových licencí a účetního stavu zakoupených licenčních práv). Po konzultacích vhodné licenční politiky a dokoupení chybějícího software může být legalizace završena udělením certifikátu softwarové čistoty.