komplexní IT služby

webhosting

Pro klienty zajišťujeme veškeré technické a síťové služby spojené s provozem jejich webových prezentací, internetových aplikací či e-shopů.

Pod pojem „hosting“ je tak možné zahrnout nejen samotný provoz WWW prezentací, ale i provoz emailů, přenos souborů přes síť Internet nebo služby spojené s doménovými jmény.

e-mail: info@archa.cz

tel.: 272 772 722

provozovna:
Hlavní 53
Praha 4 - Spořilov
141 00

Hostingové služby

Hosting provozujeme na vlastních serverech, které jsou umístěny v klimatizovaných datacentrech se zálohovanou konektivitou.

Servery jsou pod automatizovaným dohledem s operátorskou službou 24x7x52. Data WWW prezentací a databáze jsou zálohovány denně mimo prostory hostingu.

Softwarová konfigurace

Na servery instalujeme operační systém Debian GNU/Linux a webový server Apache. Serverové skripty jsou zpracovávány prostřednictvím PHP, popřípadě skriptů v jazyce PERL. Po dohodě je možné konfiguraci serverů rozšířit.

Jako databázový server je primárně využíván MySQL, v případě požadavků ze strany klienta je možné využít serveru PostgreSQL.

Součástí služby je přístup k databázím prostřednictvím aplikace phpMyAdmin.

FTP

Jako součást balíku služeb "Hosting WWW" je pro Vás připravena i možnost využití FTP serveru pro přenos souborů. Doplňkově lze zabezpečit FTP přenosy pomocí SSL.